عابدینی: البسه تیم ملی بی‌کیفیت می باشد

عابدینی: البسه تیم ملی بی‌کیفیت می باشد

خبرگزاری تسنیم: امیر عابدینی در حاشیه مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال اظهار داشت: وزیر ورزش در مجمع گلایه‌هایی داشت که البته آن گلایه‌ها باعث دلخوری و همچنین نگرانی نیست. گلایه‌های او واقعیت‌هایی می باشد که خواسته بایستی و حتما با حکومت تعامل داشته باشیم. در حال حاضر در سالن در حال اخذ رأی خواهند بود. ۷۳ فرد یا شخص در مجمع حضور دارند و همچنین همه رأی می‌دهند و همچنین رأی سفید نخواهیم داشت. شاید به‌زعم بعضی اشخاص هر کسی انتخاب می شود، تمام برازندگی‌ها را نداشته باشد.

او همچنین درمورد گلایه‌های وزیر ورزش افزود: وزیر گلایه کرد که تعامل با حکومت معنا و همچنین مفهومی ندارد. او گفت که تو مستلزم و نیاز خودتان را از حکومت می‌گیرید، ولی باید توجه داشت تعامل‌ و همچنین نیازتان را در جای غیره ای برآورده می‌کنید.

عضو هیئت رئیسه نهاد لیگ درمورد آنکه آیا انتخابات به دور دوم کشیده می‌می شود، تصریح کرد: فرض بگیریم که انتخابات به دور دوم کشیده می شود، پنجاه به اضافه یک مورد لحاظ قرار می‌گیرد. در حضور وزیر ورزش، علی کفاشیان نیز آن موضوع را تأیید کرد.

عابدینی با گفتن آنکه ریاست جدید فدراسیون فوتبال و همچنین یا وزارت ورزش به‌تنهایی نمی‌توانند امکانات را در اختیار تیم ملی قرار دهند، گفت: در صورتی که می‌خواهیم فوتبال‌مان پیشرفت کرده و همچنین امکانات کاملی در اختیار تیم ملی قرار گیرد، تمام ارکان بایستی و حتما دست‌به‌دست هم دهند تا فوتبال به جایگاه واقعی‌اش برسد. ما رقبای سرسختی داریم که گوی سبقت را از ما گرفته‌اند و همچنین همین پیشامد جدید باعث می‌می شود کارمان در بعدی سخت می شود. تیم ملی بازی‌های مرحله مقدماتی جام جهانی را پیش‌رو دارد، بنابراین در صورتی که می‌خواهیم در آن راه موفق باشیم بایستی و حتما کمک کنیم تا تمامی امکانات در اختیار سرمربی تیم ملی قرار بگیرد. آن اتفاق در صورتی رخ می‌دهد که تمامی ارکان دست به دست هم داده و همچنین به تیم ملی کمک کنند.

او همچنین با انتقاد از پیراهن‌های جدید تیم ملی عنوان کرد: از روزی که از پیراهن جدید تیم ملی رونمایی شده می باشد، فوتبالیست‌های بسیاری با ما تماس حاصل کرده و همچنین عنوان می‌کنند که کیفیت پیراهن‌ها از هر نظر پایین می باشد، حتی قسمت پایین تنه البسه تیم ملی بی‌کیفیت‌تر از بالا تنه آن هم می باشد!

عابدینی: البسه تیم ملی بی‌کیفیت می باشد در تاریخ ۷ May 2016 | 12:52 pm نشر یافته شده شده می باشد

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “عابدینی: البسه تیم ملی بی‌کیفیت می باشد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
بک لینک