امسال 10 هزار كرمانشاهي به مرقد امام و پیشوا خميني (ره) اعزام مي شوند

امسال ۱۰ هزار كرمانشاهي به مرقد امام و پیشوا خميني (ره) اعزام مي شوند

XT82065568 70707608 امسال 10 هزار كرمانشاهي به مرقد امام و پیشوا خميني (ره) اعزام مي شوند

به نقل از ايرنا، روابط عمومي استانداري روز يكشنبه به نقل از جعفر همتي در ستاد بزرگداشت ارتحال امام و پیشوا (ره) افزود: به منظور برنامه جذاب و جالب و خوب ريزي بهتر و همچنین برگزاري هر چه باشكوهتر سالگرد ارتحال امام و پیشوا (ره) در استان، ستاد بزرگداشت با هفت كميته اعزام، مراسم، مالي و همچنین پشتيباني، امنيتي و همچنین انتظامي،امداد، حمل و همچنین نقل، درمان و همچنین بيمه، فرهنگي و همچنین تبليغي تشكيل جسله داده می باشد.
وي اظهار كرد: بزرگداشت مقام امام و پیشوا خميني (ره) در استان بايد به عنوان اولين و همچنین مهم ترين كارها مدنظر قرار گيرد و همچنین آنچه كه در قدرت داريم بايد در راستاي اين موضوع مهم به كار گيريم.
وي اظهار داشت: امام و پیشوا خميني (ره) كشور ايران را از ذلت به عزت و همچنین از ظلمت به نور رساندند و همچنین امروز بر همه مسئولان، شهروندان و مردم شهر و همچنین روحانيت مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد كه راه ايشان را ادامه دهند.
مشاورعالي استاندار كرمانشاه تصريح كرد: بايد تلاش ويژه می شود تا هر كار و همچنین وظيفه اي كه در خصوص برگزاري بزرگداشت ارتحال امام و پیشوا (ره) به دستگاه ها محول مي می شود به بهترين نحو ممكن صورت گيرد.
۳۲۰۹/۸۰۶۶

امسال ۱۰ هزار كرمانشاهي به مرقد امام و پیشوا خميني (ره) اعزام مي شوند در تاریخ ۸ May 2016 | 4:54 pm نشر یافته شده شده می باشد

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “امسال ۱۰ هزار كرمانشاهي به مرقد امام و پیشوا خميني (ره) اعزام مي شوند”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
بک لینک