رحمتی: عصبانیتم بی دلیل نبود

رحمتی: عصبانیتم بی دلیل نبود

کاپ: کاپیتان تیم استقلال گفت: به آن هجمه ها عادت کرده ام و همچنین مشکلی با آن هم ندارم.

سید مهدی رحمتی در گفت وگویی در مورد اتفاقات ۲۴ ساعت قبل اظهار داشت: بعد از سال شمسی ها حضور در عرصه فوتبال و همچنین دیدن بالا و همچنین پایین آن رشته اسپورت و ورزشی و همچنین کسب تجربیات زیاد و همچنین متنوع و گوناگون و مختلف، شیرین و همچنین تلخ. به آن هجمه ها عادت کرده ام. یک انسان باتجربه می داند روزهای زندگی همواره در نوسان خواهند بود و همچنین خاطرات شیرین و همچنین تلخ را رقم می زنند.بنده به عنوان بازیکن تیم استقلال هرآنچه که از توانم برآمده جهت تیم عزیز و همچنین محبوبم انجام داده ام و همچنین بعد از آن هم از هیچ کوششی دریغ نخواهم کرد.

او همچنین در ادامه افزود: تلاش تک تک افراد تیم استقلال جهت عملکردی بهتر ادامه دارد و همچنین شخصا از همه هواداران شریف و همچنین گرانقدر تیم استقلال بابت حمایت هایشان در طول مسابقاتی که داشته ایم تشکر می کنم.شخصا از آنها بابت هر ناکامی که حاصل شده معذرت می خواهم.

رحمتی در پایان گفت: نیت و اراده نداشتم تا پایان کارمان در آن فصل فوتبالی صحبتی کنم. ولی باید توجه داشت جهت روشن شدن ذهن اهالی فوتبال و همچنین خواست هواداران محترم تیم عزیزم بالاجبار بایستی و حتما به صورت مختصر در مورد یکسری مسایل و همچنین واقعیت ها  صحبت کنم که آن کار را به بعدی نزدیک موکول کرده ام.جامعه فوتبال بداند عصبانیت من در بازی با تراکتور بی دلیل نبود و همچنین حتما اتفاقاتی رخ داد که به آن هم صورت از کوره در رفتم.

رحمتی: عصبانیتم بی دلیل نبود در تاریخ ۹ May 2016 | 9:52 pm نشر یافته شده شده می باشد

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “رحمتی: عصبانیتم بی دلیل نبود”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
بک لینک