نقد نقد کارتون جالب The Croods (کرودز)

The Croods  Movie Poster نقد نقد کارتون جالب The Croods (کرودز)

دانلود انیمیشن رابین هود

The Croods (کرودز) —-مارس ۲۰۱۳ — انیمیشن، ماجرایی، کمدی–۹۸ دقیقه —

کارگردان: Kirk De Micco, Chris Sanders

نویسنده : Chris Sanders

بازیگران: Nicolas Cage, Ryan Reynolds, Emma Stone

خلاصه داستان :

یک خانواده غارنشین بعد از اینکه خانه شان در زلزله از بین می رود، باید وارد دنیای فانتزی و ناآشنایی شوند و راه سفر را با کمک یک پسر مخترع آغاز کنند

منتقد: مایکل فیلیپس (امتیاز: ۶ از۱۰) شکاگو تریبون

این فیلم زیبا همان عصر یخبندان است که درآن به جای حیوان، از آدم مصرف شده و یخ کمتری هم دارد. کرودز در حدود یک دهه قبل با عنوان «بیداری کرود» پا به عرصه حیات گذاشت. که در آن یک کارتون جالب پر خرج از شرکت دریم وورکس و استودیوی آردمان بود که جان کلیس در نوشتن فیلم زیبا نمه اش همکاری کرده بود. بعد از آن استودیوی آردمن که خالقان انیمیشن هایی چون والاس و گرومیت عالی کارتون جالب خیلی بهتر فرار مرغی بودند، از پیشرفت های جهان ی کارتون جالب جا ماندند.

THE CROODS New Image نقد نقد کارتون جالب The Croods (کرودز)سال ها قدیم و هم اکنون باز ما هستیم فیلم جالب دیگری از شرکت دریم وورکس که متاسفانه پر شده است از اکشن. چرا که خشونت همراه با شوخی و خنده آسان تر از وسائل قدمی که پیرها با نام مزاح می شناسند، می تواند بازار جهان ی را در دست بگیرد.

%name نقد نقد کارتون جالب The Croods (کرودز)هنوز نام کلیس به جریان اعتبار بخشیده است، اما «کرودز» به شدت رگه هایی از فیلم زیبا های عصر یخبندان دارد. بیشترین حس خشنودی از فیلم زیبا زمانی پدید می آید که به صوت نیکولاس کیج در نقش گراگ کرود گوش می دهیم که با اوگای حساس( کاترین کینر) ازدواج کرده است و سه فرزند دارد. که حاوی سندی کوچولو که هنوز به حرف نیامده در زمان بوم بوم و وحشی گری است، برادر بزرگتر کله گنده او به نام تانک (کلارک گرگ) و راوی جریان که بزرگترین فرزند خانواد است، ایپ (اما استون) می شود.

دستیار کارگردان و دستیار نویسنده، کریس ساندرز قبلاً در فیلم جذاب بیان اخیر دریم وورکس به مفهوم «چگونه اژدهای خود را تربیت بکنید » کار کرده است. مثل «اژدها» کرودز نیز بر این مورد که رئیس خانواده می بایست یاد بگیرد را با شرایط تطبیق دهد و بی خیال باشد، پایه گذاری شده است.

%name نقد نقد کارتون جالب The Croods (کرودز)وقتی خانه خانواده کرودز در غار خراب می شود، جستجوی خانه ای را شروع می کنند. یک اتفاق فرعی رخ می دهد: ایپ با پسر غار نشین پیشرفته روبه رو می شود که اعضا خیلی بهتر و عاری از چربی دارد (با ولوم رایان رینولدز). گای، پسر غارنشین، فقط قاب عکـس زیبا نیست. بلکه او داعیه دار آینده نوع بشر است. او در مورد آتش می داند (خورشید در دستان اوست) و چیزهایی دارد که «ایده» نامیده می شوند. این آدم های اولیه باید بیاموزند که از همدیگر یادبگیرند در عین حال آن ها می بایست از موجودات پرنده ای که مرگبار هستند دندان دارند با سرعتی باورنکردنی لاشه جانور را لخت می کنند، فرار کنند و بجنگند.

2345 نقد نقد کارتون جالب The Croods (کرودز)گراگ گای و ایپ و اوگا و تانک سندی و مادر سرسخت اوگا (کلوریس لیچمن که از جک های مادر زنی درباره او مصرف می شود) به دنبال جایی می باشند که گای آن را «فردا» می نامد. مکانی که آنجاست، نزدیک کوه ها که بقا در آنجا ممکن می شود و یک فاصله نسلی می تواند در آن رخنه نماید .

کارگردانان ساندرز و کرک دمیکو، بخش سه بعدی فیلـم را خطرناک ساخـته اند. مثل همـواره با این سبک کارتون عکس زیبا –واقع گرایی، پیچیدگی های دیجیتالی با هزینه ای همراه شده اند: هر ماچ روی صورت یا سقوط از بلندی، با ولوم «اوووومممممککففف» به سرانجام می رسد و زیاد صحنه جالب و خنده آوری را پدید نمی آورد. خشونت این کارتون به خشونت فیلـم های اکشن نزدیک تر است که به میزان کمی از شدت آن کاسته شده است. چشم انداز ها، صحراها و مناطق استوایی، زیاد متنوعند که این رویه برخلاف کاراکترهاست که خیلی متنوع نیستند. حداقل کیج هم هست که تبدیل به صداپیشه زیرک شده است گاهي متن ها را عجیب، هوشمندانه و پر انرژی میخواند که این در تناقض با خود فیلم جذاب «کرودز» است.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “نقد نقد کارتون جالب The Croods (کرودز)”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
بک لینک