دومین نماد آبی در آستانه نابودی

دومین نماد آبی در آستانه نابودی

باشگاه خبرنگاران: گفته می می شود تیم پرسپولیس در صورت قهرمانی در لیگ امسال که دهمین قهرمانی آن تیم در لیگ محسوب می می شود ، به تقلید از تیم های معتبر اروپایی که با ۱۰ قهرمانی یک ستاره روی پیراهنشان می زنند ، یک ستاره روی پیراهنش حک می کند .

هوشنگ نصیرزاده ، کارشناس حقوقی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران، در مورد قانون ستاره ها روی پیراهن تیم های فوتبال گفتن کرد: در حال حاضر هیچ قوانین و قانونی در مورد آن موضوع در کشورمان وجود ندارد ولی اراده و تصمیم راسخ گرفته ایم جهت لیگ شانزدهم قوانین جدیدی را در مورد آن موضع وضع کنیم.

او همچنین افزود: با قوانین جدید احتمال دارد ستاره ها از روی پیراهن استقلال پاک می شود و همچنین آن تیم تنها در لیگ قهرمانان آسیا می تواند از ستاره های خود بهره بری و استفاده کند و همچنین حق بهره بری و استفاده از ستاره ها را ندارد.

او همچنین در مورد آنکه پرسپولیس می تواند با قهرمانی احتمالی در آن فصل که دهمین قهرمانی آن تیم محسوب می می شود ، ستاره روی پیراهنش حک کند گفتن کرد : تا قبل از تصویب آن قانون همه تیم ها میتوانند روی پیراهنشان ستاره بزنند.

نصیرزاده در مورد آنکه آن قانون در مورد ۱۰ قهرمانی یک ستاره خواهد بود یا قهرمانی های آسیایی تیم ها گفت : هنوز به جمع بندی نرسیدیم ولی باید توجه داشت به احتمال زیاد ۱۰ قهرمانی یک ستاره خواهد بود تا مثل لیگ های معتبر اروپایی باشد و همچنین در صورتی که آن قانون تصویب می شود استقلال دیگر نمی تواند در لیگ برتر ستاره روی پیراهنش بگذارد.

دومین نماد آبی در آستانه نابودی در تاریخ ۱۱ May 2016 | 11:57 am نشر یافته شده شده می باشد

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “دومین نماد آبی در آستانه نابودی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
بک لینک