فعال کردن حوزه بسیج دانش آموزی یک اولویت و همچنین ضرورت می باشد

فعال کردن حوزه بسیج دانش آموزی یک اولویت و همچنین ضرورت می باشد

XT82071641 70719046 فعال کردن حوزه بسیج دانش آموزی یک اولویت و همچنین ضرورت می باشد

به به گفته روزنامه نویس و خبرنگار ایرنا، سرهنگ پاسدار مسعود قنبری روز پنجشنبه در همایش کمیته های اجرایی بسیج دانش آموزی شهرستان های اروپایی استان کرمانشاه در سرپل ذهاب افزود: جهت پیشرفت قابل قبول در حوزه بسیج دانش آموزشی بایستی و حتما تلاش مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری در جهت بسترسازی مناسب صورت پذیرد تا مانند سایر حوزه های بسیج شاهد حضور گسترده دانش آموزان باشیم.
او همچنین اظهار کرد: در حوزه بسیج دانش آموزی و همچنین براساس برنامه جذاب و جالب و خوب های سال شمسی ۹۵ بایستی و حتما در راستای نهادینه کردن فرهنگ امر به معروف و همچنین نهی از منکر در جامعه گام های موثری برداریم.
او همچنین گفتن کرد: بایستی و حتما نگاه به امر به معروف یک نگاه فرهنگی باشد زیرا لازمه موفقیت در هر حوزه ای توجه به قسمت و بخش فرهنگی مرتبط با آن هم حوزه می باشد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سرپل ذهاب با اشاره به قطب بندی حوزه های بسیج در کرمانشاه افزود: براساس مصوبه های جدید، حوزه های بسیج آن استان به غرب، شرق، شمال و همچنین جنوب تقسیم بندی شده می باشد و همچنین بایستی و حتما در آن فضای رقابتی با تهیه و همچنین تدوین برنامه جذاب و جالب و خوب منسجم و همچنین اصولی به اهداف مورد دست یابیم.
سرهنگ قنبری اظهار داشت: راه های اثربخشی و همچنین ترغیب دانش آموزان در اعزام راهیان نور، راه های تقویت بنیه علمی و همچنین مشارکت اکثرا و بیشتر دانش آموزان در فعالیت های علمی، چگونگی ارتباط بهتر و همچنین موثر مدیران آموزشگاه ها و همچنین آموزش و همچنین پرورش و همچنین همچنین راهکار فعال سازی بهتر و همچنین موثر کمیته های پشتیبانی مدارس از موارد و نکات حایز اهمیتی می باشد که بایستی و حتما به آنها پرداخته می شود.
او همچنین افزود: توجه و همچنین تقویت احساس مسوولیت پذیری دانش آموزان بایستی و حتما مورد توجه قرار گیرد می باشد تا قشر جوون جامعه به عنوان بعدی سازان ایران اسلامی بتوانند در عرصه های متنوع و گوناگون و مختلف ایفای نقش کنند.
همایش کمیته های اجرایی بسیج دانش آموزی شهرستان های اروپایی استان کرمانشاه با حضور فرماندهان سپاه شهرستان های تابعه و همچنین مسوولان در محل اداره آموزش و همچنین پرورش سرپل ذهاب باشد.
شهرستان سرپل ذهاب با بیش از ۸۵ هزار تن جمعیت در غرب استان کرمانشاه شامل ۴۸ کیلومتر مرز مشترک با عراق می باشد.
۷۰۷۹/۷۳۹۹/۳۰۱۲/۸۰۶۶

فعال کردن حوزه بسیج دانش آموزی یک اولویت و همچنین ضرورت می باشد در تاریخ ۱۲ May 2016 | 5:13 pm نشر یافته شده شده می باشد

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “فعال کردن حوزه بسیج دانش آموزی یک اولویت و همچنین ضرورت می باشد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
بک لینک