توسعه کسب و همچنین کارهای کوچک راهکار حل معضل بیکاری استان کرمانشاه می باشد

توسعه کسب و همچنین کارهای کوچک راهکار حل معضل بیکاری استان کرمانشاه می باشد

XT82075093 70725499 توسعه کسب و همچنین کارهای کوچک راهکار حل معضل بیکاری استان کرمانشاه می باشد

به به گفته ایرنا، روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و همچنین حرفه ای کرمانشاه روز یکشنبه به نقل از داود ناصری امید اعلام کرد: یکی از ایرادهای کسب و همچنین کار کوچک نداشتن شناخت کافی اشخاص می باشد که به آن فعالیت ها بدون آگاهی کافی روی می آورند و همچنین بعد از مدتی ورشکست می شوند.
او همچنین با گفتن آنکه رویکرد فنی و همچنین حرفه ای آموزش به اشخاص در عرصه های متنوع و گوناگون و مختلف شغلی می باشد، گفت: آن نهاد در کنار پرداخت تسهیلات مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری به اشخاص آموزش های مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را می دهد تا کارو بار یا کسب و کار یا همان شغل پایدار و همچنین کم هزینه ای را جهت خود فراهم کنند.
او همچنین به ضعف فرهنگ ارزش کار و همچنین تجربه و مهارت بالا در جامعه و همچنین افزایش مدرک گرایی در بین دانش آموخته گان دانشگاهی اشاره کرد و همچنین اظهار داشت: هنرستان ها و همچنین دبیرستان های فنی و همچنین حرفه ای با وجود صرف هزینه های فراوان که جهت آنها انجام شده امّا از جایگاهی که بایستی و حتما داشته باشند در جامعه برخودار نیستند.
او همچنین اضافه کرد: فرهنگ تجربه و مهارت بالا آموزی در جامعه ما نهادینه نشده می باشد، سیستم آموزش عالی بایستی و حتما فرهنگ تجربه و مهارت بالا آموزی را دانش آموختگان نهادینه کند.
مدیر کل ادراه آموزش فنی وحرفه ای استان کرمانشاه گفتن داشت: در صورتی که به دنبال اشتغال هستیم بایستی و حتما تسهیلات را در اختیار شرکت ها و همچنین اشخاص بگذاریم تا در کنار آموزش های مهارتی فنی و همچنین حرفه ای با توانایی مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری وارد کسب و همچنین کار شوند.
او همچنین در ادامه افزود: امسال نهاد آموزش فنی و همچنین حرفه ای استان در تفاهم نامه ای مشترک که با شرکت های دانش بنیان بسته مقرر شده که تسهیلات ویژه ای جهت اشخاص کارآفرین در مسیر تحقق ایده به محصول با توجه به ظرفیت استان فراهم کند.
در استان کرمانشاه ۲۲ مرکز آموزش فنی و همچنین حرفه ای دولتی و همچنین ۲۵۰ مرکز آزاد فعال وجود دارد که حدود ۵۰۰ حرفه مهارتی در آنها آموزش داده می می شود.
در آن مراکز طی سال شمسی قبل، ۴۰ هزار فرد یا شخص آموزش دیده اند.
بنابر بررسی ها حدود ۹۰ هزار فرد یا شخص بیکار در استان کرمانشاه وجود دارد که بیش از ۷۰ قسمت و بخش آنها بدون تجربه و مهارت بالا خواهند بود.
۳۲۰۹/۸۰۶۶

توسعه کسب و همچنین کارهای کوچک راهکار حل معضل بیکاری استان کرمانشاه می باشد در تاریخ ۱۵ May 2016 | 5:01 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *