خبرهای کوتاه از استان کرمانشاه

خبرهای کوتاه از استان کرمانشاه

XT82077322 70729762 خبرهای کوتاه از استان کرمانشاه

به نقل از ایرنا، مسوول عقیدتی و همچنین سیاسی قوه انتظامی اسلام آبادغرب در آن مراسم گفت: شهید مصداق عینی شهادت می باشد و همچنین با انتخاب آگاهانه و همچنین در کمال خلوص، هستی خود را یکجا به آفریدگار جهان تقدیم می کند و همچنین به سرچشمه بقا و همچنین حیات پیوند می یابد
حجت الاسلام عباس خسروی پور افزود: درک مقام شهید از قدرت و همچنین ظرفیت فهم ما خارج می باشد و همچنین تنها منبع وحی الهی می باشد که شمه ای از آن مقام را جهت ما بازگو فرموده می باشد.
او همچنین اظهار کرد: زنده نگه داشتن یاد و همچنین نام شهید و همچنین بزرگداشت زمان و همچنین مکان شهادت و همچنین مدفن و همچنین الگوسازی از شخصیت و همچنین سیرة زندگی و همچنین حماسه ایثارگرانه شهید، بخشی از وظائف جامعه نسبت به شهیدان می باشد.
***
جوانرود – دست یار فرماندار جوانرود گفت: دیدار و همچنین سرکشی از خانواده های شهدا و همچنین جانبازان یک وظیفه می باشد.
کمال شهسواری به همراه جمعی از مسوولان در دیدار با خانواده های شهدا و همچنین جانبازان افزود: دیدار با خانواده های معظم شهدا و همچنین جانبازان تجدید بیعت با آرمان های والای شهیدان می باشد.
او همچنین تصریح کرد: شهدا و همچنین جانبازان مظهر عزت و همچنین افتخار ایران اسلامی خواهند بود.
شهسواری یادآور شد: همه بایستی و حتما ادامه دهنده راه آنان در راستای پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران باشیم. رییس بنیاد شهید و همچنین مسائل ایثارگران جوانرود نیز گفت: در صورتی که جانفشانی ها و همچنین ایثارگری های شهدا و همچنین جانیازان و همچنین ایثارگران نبود امروز عظمت و همچنین اقتدار ایران اسلامی وجود نداشت.
امان الله وطن دوست افزود: در سایه جانفشانی های آن عزیزان می باشد که شاهد امنیت و همچنین آرامش کامل در ایران اسلامی هستیم.
***
صحنه – ریاست اداره تبلیغات اسلامی صحنه گفت: قیام حضرت مهدی (عج) از حقایق بدیهی نظام هستی می باشد.
به نقل از ایرنا، حجت‌الاسلام سیف الله سبزی در جمع جوانان در مسجد جامع صحنه با برشمردن فلسفه مهدویت و همچنین انتظار در جامعه اسلامی گفت: انتظار ظهور حضرت قائم (عج) برخاسته از رهنمودهای زندگی ساز اسلام می باشد که سنت جاری الهی در نظام خلقت پشتوانه آن هم می باشد.
او همچنین افزود: انتظار حضرت ولیعصر(عج) از یک سو روحیه یأس و همچنین ناامیدی را از بین برده و همچنین بعدی روشن و همچنین نشاط قسمت و بخش را در فرا روی انسان منتظر ترسیم می‌کند و همچنین آزادی از قیود دنیوی رهایی می‌بخشد و همچنین از سوی دیگر خود را به خودسازی نفس فرا می‌خواند.
حجت‌الاسلام سبزی اظهار داشت: انتظار ظهور، منتظران را به عدالت و همچنین عبودیت خداوند باری تعالی دعوت می‌کند و همچنین نسبت به فراگیر شدن ظلم و همچنین ستم هشدار می‌دهد.
***
جوانرود – فرماندار جوانرود بر نمایش باشکوه آیین های سوم خرداد و همچنین سالگرد ارتحال امام و پیشوا خمینی (ره) تاکید کرد.
آرش لهونی در جلسه هماهنگی آیین های سوم خرداد و همچنین سالگرد ارتحال امام و پیشوا خمینی (ره) افزود: همه دستگاه های اجرایی بایستی و حتما در اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب های آن مناسبت ها با ستاد بزرگداشت سوم خرداد و همچنین ارتحال امام و پیشوا خمینی (ره) همکاری مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را داشته باشند.
فرمانده سپاه ناحیه جوانرود نیز به تشریح دلاوری ها و همچنین رشادت های رزمندگان اسلام در آزادی خرمشهر، همچنین شخصیت، فضائل و همچنین مبارزات امام و پیشوا (ره) در به ثمر رساندن پیروزی انقلاب اسلامی پرداخت و همچنین گفت: آگاهی بخشیدن در خصوص آن وقایع تاریخی به نسل های جدید وظیفه همه آحاد شهروندان و مردم شهر به ویژه مسوولان می باشد.
سرهنگ حسین کولیوند بر نمایش باشکوه تر برنامه جذاب و جالب و خوب های آن ایام اشاره کرد و همچنین افزود: به مناسبت گرامیداشت یاد و همچنین خاطره امام و پیشوا راحل و همچنین در جهت حفظ ارزش ها و همچنین آرمان های نظام جمهوری اسلامی برنامه جذاب و جالب و خوب های ویژه ای با حضور اقشار متنوع و گوناگون و مختلف شهروندان و مردم شهر در جوانرود برگزار می می شود. ۷۴۴۷/۸۰۶۶/۷۴۵۳

خبرهای کوتاه از استان کرمانشاه در تاریخ ۱۷ May 2016 | 3:35 am نشر یافته شده شده می باشد

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “خبرهای کوتاه از استان کرمانشاه”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
بک لینک