پایان عصر سوشا مکانی در پرسپولیس

پایان عصر سوشا مکانی در پرسپولیس

ورزش سه: سوشا مکانی دروازه بان ۲فصل قبل پرسپولیس در نهایت از جمع سرخپوشان جدا شد.

سوشا گلر سابق تیم هایی مثل فجرسپاسی، پاس همدان، ملوان و همچنین فولادخوزستان که سابقه قهرمانی در لیگ برتر را نیز دارد، دوسال بعد از حضور در بین پرسپولیسی ها از جمع ستاره های آن تیم جدا می می شود و همچنین جای خود را به علیرضا بیرانوند می دهد.

سوشا دو فصل پیش در زمان سرمربیگری دایی به پرسپولیس آمد و همچنین در رقابتی سخت با نیلسون پیراهن شماره یک قرمزها در ابتدای فصل به تن کرد ولی باید توجه داشت در آن هم بازی اول با بدشانسی در بازی مقابل نفت تهران توپ غلامرضا رضایی بعد از برخورد به تیر به او همچنین خورد و همچنین وارد دروازه شد تا شاید از آن هم روز اول با بدشانسی، بداقبالی و همچنین گل هایی عجیب رقم بخورد.

مکانی که بعد از چند مسابقه جای خود را به نیلسون دروازه بان برزیلی داد با تغییر و همچنین تحولات پرسپولیس در نهایت جانشین آن گلر ۴۰ ساله شد تا در فصل قبل مرد شماره ۱ پرسپولیس باشد.

او در ابتدا فصل را با محروميت آغاز کرد و همچنین اتفاقات عجیب و همچنین غریب اسپورت و ورزشی سال شمسی قبل او همچنین را تغییر پیدا کردن به چهره اي متغایر و متفاوت در میان هواداران کرد. سوشا که در تمام فصل حمایت برانکو ایوانکوویچ و همچنین مربی گلرهای پرسپولیس را با خود داشت به دلیل روحیه خوب در تمرینات و همچنین اردو هرگز مورد غضب برانکو  قرار نگرفت ولی باید توجه داشت دو گلی که او در بازی نفت تهران گرفتن کرد در نهایت برانکو را به آن پس نتیجه آن می شود که رساند که دیگر روی او حساب نکند. بنابراین در دو بازی بعد الکساندر لوبانوف در درون دروازه پرسپولیس ایستاد که البته او هم عملکرد چشمگیری در آن دو بازی نداشت و همچنین ۳ گل خورده او در ۱۸۰ دقیقه پایانی لیگ از عوامل  قهرمان نشدن پرسپولیس در لیگ  برتر می باشد.

البته پيش از اين و همچنین با اوصافی  سوشا در میانه فصل تجربه کرد و همچنین نام او همچنین را به دلایلی دیگر بر سر زبان ها انداخت مشخص بود حضور او همچنین در پرسپولیس دیگر به اتمام خواهد رسید ولی باید توجه داشت آن اتفاق خیلی سریعتر از آنچه که تصور میشد به وقوع پیوست.

مکانی که امروز در جمع بازیکنانی که در ضیافت ناهار پرسپولیس حضور داشتند غایب بود همین امشب از قرارداد دوساله پرسپولیس با علیرضا بیرانوند مطلع شده و همچنین قطعا بعدی خود را در تیم غیره ای جستجو می کند. او که از مردان منتخب کارلوس کی روش بوده می باشد حالا بایستی و حتما دوباره خود را در فضایی جدید به فوتبال ایران متحمل کند. کاری که پیش از آن موفق بع انجام شده ولی باید توجه داشت در پرسپولیس پرهیاهو و همچنین پرسروصدا نتوانست از پس آن هم بربیاید‌.

با جدایی مکانی از پرسپولیس هواداران او همچنین را با جنجال های تمام نشدنی، اتفاقات عجیب و همچنین غریب و همچنین البته چند دیدن کردن و نمایش دروازه بانی خوب بخاطر خواهند سپرد؛ گلری که هیچ تردیدی در مورد استعداد دروازه بانی اش وجود ندارد ولی باید توجه داشت دائما چیزهایی بوده که جلوتر از روی سوشا و همچنین عملکرد فنی اش سایه بیاندازد.

پایان عصر سوشا مکانی در پرسپولیس در تاریخ ۱۶ May 2016 | 11:45 pm نشر یافته شده شده می باشد

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “پایان عصر سوشا مکانی در پرسپولیس”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
بک لینک