حوزه آبخیزداری استان کرمانشاه نیازمند یک برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی جامع و همچنین مدون می باشد

حوزه آبخیزداری استان کرمانشاه نیازمند یک برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی جامع و همچنین مدون می باشد

XT82078041 70731087 حوزه آبخیزداری استان کرمانشاه نیازمند یک برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی جامع و همچنین مدون می باشد

به نقل از ایرنا، روابط عمومی استانداری کرمانشاه روز سه شنبه به نقل از رضا رحیمی اظهار داشت: طرح های آبخیزداری با یک نگاه کلان و همچنین با هدف تامین منابع زیر زمینی، حفظ پوشش گیاهی، حفظ خاک و همچنین کمک به معیشت شهروندان و مردم شهر بایستی و حتما تهیه و همچنین تدوین می شود.
رحیمی، به بارندگی های خوب سال شمسی زراعی جاری اشاره کرد و همچنین گفت: چشمه هایی که سال شمسی های قبل خشکیده بودند از دل زمین دوباره جوشیده اند که با اجرای طرح های آبخیزداری در دره ها، تپه ها و همچنین دشت ها می توانیم طبیعت را دوباره احیا کنیم.
او همچنین گفت: با اجرای طرح های آبخیزداری طرح های باغداری و همچنین گیاهان دارویی می قدرت توسعه داد و همچنین از آن راه به رونق اقتصادی و همچنین بهبود معیشت شهروندان و مردم شهر روستاها کمک کرد.
دست یار اقتصادی و همچنین توسعه منابع استانداری کرمانشاه به لزوم ارزیابی درست از طرح های قبل حوزه کشاورزی اشاره کرد و همچنین گفتن داشت: در روند اجرای طرح طوبی و همچنین طرح توسعه کشاورزی در سال شمسی های قبل آسیب های قابل توجهی به طبیعت و همچنین مراتع وارد شده می باشد.
او همچنین در ادامه گفت: با تشکیل کارگروه های متخصص در آن باره دوباره آن طرح ها را ارزیابی و همچنین آسیب شناسی کنیم.
او همچنین گفتن داشت: اجرای طرح های آبخیز داری بدون مشارکت گسترده شهروندان و مردم شهر امکان پذیر نیست و همچنین بایستی و حتما به گونه ای برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی کنیم که طرح های آبخیزداری تغییر پیدا کردن به یک فرهنگ عمومی می شود.
استان کرمانشاه ۲۴ هزار کیلومتر مربع مساحت دارد که بیش از ۹۴۰ هزار هکتار از آن هم زمین زراعی و همچنین باغداری می باشد.
۳۲۰۹/۸۰۶۶

حوزه آبخیزداری استان کرمانشاه نیازمند یک برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی جامع و همچنین مدون می باشد در تاریخ ۱۷ May 2016 | 5:47 pm نشر یافته شده شده می باشد

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “حوزه آبخیزداری استان کرمانشاه نیازمند یک برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی جامع و همچنین مدون می باشد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
بک لینک