کاهش خسارت آتش سوزی جنگلها اولویت ستاد مدیریت بحران شهرستان کنگاور می باشد

کاهش خسارت آتش سوزی جنگلها اولویت ستاد مدیریت بحران شهرستان کنگاور می باشد

به نقل از روزنامه نویس و خبرنگار ایرنا، حجت الله امیری روز چهارشنبه در نشست ستاد مدیریت بحران کنگاور افزود: شیوه نامه نمایش مانور متناسب با ظرفیت ها و همچنین شرایط بومی و همچنین منطقه ای شهرستان توسط هلال احمر طراحی و همچنین در نیمه اول سال شمسی دو تا سه بار اجرا می شود.
او همچنین با اشاره به آنکه با وجود بارش های خوب بهاری و همچنین جاری شدن سیلاب ها، خوشبختانه مشکل حادی در شهرستان وجود نداشت، یادآور شد: در صورتی که هر آنچه در اختیار داریم بخوبی از آن هم بهره بری و استفاده می شود، معظلات و مسائل و مشکلات اصلی و همچنین عمده مرتفع خواهد شد.
دست یار فرماندار کنگاورهمچنین گفت: با توجه به امکانات محدود شهرستان، آمادگی جهت مقابله با بحران از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد و همچنین همه افراد ستاد بحران با هم افزایی و همچنین همکاری بایستی و حتما از قبل جهت مقابله با حوادث احتمالی برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی کنند.
امیری با اشاره به آنکه لایحه مدیریت بحران به مجلس رفته می باشد، افزود: در صورت تصویب آن طرح تحول عظیمی در قسمت و بخش مدیریت بحران کشور رخ خواهد داد و همچنین شهروندان و مردم شهر نتایج عملی خوبی را خواهند دید.
آن مقام مسوول بازسازی و همچنین بازتوانی را دو بعد اصلی مدیریت بحران در کشور خواند و همچنین اظهار داشت: متاسفانه بازتوانی مغفول مانده و همچنین بایستی و حتما توجه ویژه ای به آن قسمت و بخش می شود.
امیری بهره بری و استفاده از ظرفیت نهاد های شهروندان و مردم شهر نهاد در آن راستا را موثر دانست و همچنین تاکید کرد: دستگاه های مربوطه با همکاری و همچنین هم افزایی با نهاد های شهروندان و مردم شهر نهاد یک NGO فعال را جهت کمک و همچنین تسهیل در مواقع ضروری داشته باشند.
او همچنین در پایان با تاکید بر حفظ داشته ها و همچنین منابع موجود شهرستان اظهار داشت: با اقدام های پیشگیرانه و همچنین عملیاتی توسط دستگاه های عضو ستاد مدیریت بحران راه را جهت سالی بدون خسارت جانی و همچنین اقتصادی و مالی هموار کنیم.
کنگاور در شرق استان کرمانشاه با ۸۵ هزار فرد یا شخص جمعیت در ۴۱۱ کیلومتری تهران واقع شده می باشد.
۷۴۴۷/۸۰۶۶

82080393 70735534 کاهش خسارت آتش سوزی جنگلها اولویت ستاد مدیریت بحران شهرستان کنگاور می باشد

کاهش خسارت آتش سوزی جنگلها اولویت ستاد مدیریت بحران شهرستان کنگاور می باشد در تاریخ ۱۹ May 2016 | 2:30 am نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *