۵۲ نوعروس زیرپوشش کمیته امداد گیلانغرب آغاز زندگی مشترک را جشن گرفتند

۵۲ نوعروس زیرپوشش کمیته امداد گیلانغرب آغاز زندگی مشترک را جشن گرفتند

به نقل از روزنامه نویس و خبرنگار ایرنا، علی اصغر برق پور روز پنجشنبه در آن آیین که با حضور نوعروسان و همچنین جمعی از خانواده های آنان و همچنین مسوولان برگزار شد، افزود: به هریک از آن نوعروسان ۲۰ میلیون ریال هدایای نقدی از طرف کمیته امداد امام و پیشوا (ره) گیلانغرب پرداخت شده می باشد.
او همچنین اظهار کرد: پارسال کمیته امداد گیلانغرب ۱۸۵ مورد کمک هزینه ۲۰ میلیون ریالی به عنوان هدیه ازدواج جهت تهیه جهیزیه به مددجویان زیرپوشش آن نهاد اعطا کرد.
او همچنین گفت: کمیته امداد امام و پیشوا (ره) بعنوان یکی از بازوان توانمند ولایت در راستای خدمت به محرومان گام های موثری برداشته می باشد و همچنین در باره های اشتغال و همچنین مسکن خانوارهای زیرپوشش اقدام های ارزشمندی انجام داده می باشد.
مدیر کمیته امداد امام و پیشوا خمینی (ره) گیلانغرب با گفتن آنکه اخلاق و همچنین فرهنگ خانواده در جامعه تاثیرگذار می باشد، افزود: خانواده والاترین کانون فرهنگی و اجتماعی می باشد که در صورتی که براساس عاطفه ، مهر و همچنین محبت و همچنین احترام بنا می می شود و همچنین در تربیت و همچنین پرورش فرزندان صالح نقش خیلی زیاد موثری دارد.
برق پور در ادامه با اشاره به آنکه اجرای طرح های اشتغالزا جهت مددجویان زیر پوشش با هدف ساخته یا ایجاد اشتغال پایدار به روش جدی دنبال می می شود ، اضافه کرد: کمیته امداد آن شهرستان پارسال با ساخته یا ایجاد ۳۳۳ طرح در باره های کشاورزی ، سرویس ها و خدمات ، دامپروری و همچنین صنایع دستی موفق به کسب رتبه نخست بین دستگاه های اجرایی شده می باشد.
او همچنین گفتن کرد: با بهره برداری از آن طرح ها باره اشتغال جهت ۴۵۹ تن از اشخاص جویای کار گیلانغربی فراهم شده می باشد.
آن مقام مسوول گفت: نظارت مستمر بر تمامی طرح های تصویب شده و مصوب قانون قبل، هنگام و همچنین بعد از اجرا توسط کارشناسان کمیته امداد صورت می گیرد و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب امداد جهت توسعه فعالیت ها در حوزه اشتغالزایی با جدیت بیشتری دنبال می می شود.
در ادامه آن مراسم از ۱۷ مدیر و همچنین کارشناس شعب بانکی شهرستان گیلانغرب که در باره اجرای طرح های اشتغالزا ویژه مددجویان زیرپوشش با کمیته امداد همکاری داشته اند با اهدای لوح و همچنین هدایا تجلیل شد.
هفت هزار و همچنین ۵۰۰ تن در قالب سه هزار و همچنین ۵۰۰ خانوار از حمایت و همچنین سرویس ها و خدمات کمیته امداد امام و پیشوا خمینی (ره) گیلانغرب بهره مندند.
گیلانغرب در غرب استان کرمانشاه بیش از ۷۲ هزار تن جمعیت دارد.
۷۰۷۹/۷۳۹۸/۳۰۱۲/۸۰۶۶

82080887 70736404 52 نوعروس زیرپوشش کمیته امداد گیلانغرب آغاز زندگی مشترک را جشن گرفتند

82080887 70736405 52 نوعروس زیرپوشش کمیته امداد گیلانغرب آغاز زندگی مشترک را جشن گرفتند

۵۲ نوعروس زیرپوشش کمیته امداد گیلانغرب آغاز زندگی مشترک را جشن گرفتند در تاریخ ۱۹ May 2016 | 4:44 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *