غفوری: استقلال پیشنهاد داد، استقبال کردم

غفوری: استقلال پیشنهاد داد، استقبال کردم

کاپ: در حالی که فصل جهت استقلال هنوز به پایان نرسیده و همچنین آن تیم در حال آماده سازی خود جهت حضور در فینال جام حذفی می باشد به نظر می رسد مسئولان آن باشگاه کسب و کار خود را در نقل و همچنین انتقالات آغاز کرده اند. در همین راستا مدافع راست فصل اخیر سپاهان اولین گزینه خرید آبی پوشان بوده و همچنین با مسئولان آن باشگاه به توافقاتی دست پیدا کرده می باشد.

وریا غفوری مدافع مورد توجه استقلال در واکنش به توافقش با مسئولان آن باشگاه به کاپ گفت: در آن چند روز آن هم قدر گمانه زنی شده که دوست ندارم خیلی در آن باره حرف بزنم ولی باید توجه داشت راستش را بخواهید پیشنهاد استقلال به صورت جدی به دست من رسیده و همچنین من هم از آن هم استقبال کردم. فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن نمی کنم مانعی جهت ادامه آن توافق وجود داشته باشد ولی باید توجه داشت در شرایط فعلی تنها و فقط زیرا و به درستی که استقلالی ها بایستی و حتما در فینال جام حذفی شرکت کنند هیچ چیز را رسمی نکرده ایم.

او همچنین در مورد تبریک یعقوب کریمی به او جهت پیوستنش به استقلال عنوان کرد: آن روش مسائل طبیعی می باشد که یکی از بازیکنان چیزی را در رسانه ها ببیند و همچنین به من تبریک بگوید. آن هم روش که گفتم همه چیز را جهت رسمی شدن به بعد از فینال جام حذفی موکول کردیم. امیدوارم استقلال جام را بالا ببرد و همچنین بعد از آن هم من بتوانم با آن تیم قرارداد امضا کنم.

غفوری در پایان در پاسخ به آن سوال که ممکن می باشد در روزهای بعدی نظرش در مورد استقلال و همچنین پیشنهاداتی که به او رسیده تغییر کند گفت: آن هم روش که گفتم چیزی صد در صد نشده و همچنین من بین پیشنهادهایی که تا هم اکنون به من رسیده بهترین پیشنهاد را انتخاب کردم. تا زمانی که قرارداد رسمی امضا نشود نمی توانم به صورت قطعی در مورد چیزی حرف بزنم.

غفوری: استقلال پیشنهاد داد، استقبال کردم در تاریخ ۲۱ May 2016 | 12:22 pm نشر یافته شده شده می باشد

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “غفوری: استقلال پیشنهاد داد، استقبال کردم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
بک لینک