عشق به امام و پیشوا زمان (عج) عشق به تمام خوبی هاست

عشق به امام و پیشوا زمان (عج) عشق به تمام خوبی هاست

XT82083865 70742260 عشق به امام و پیشوا زمان (عج) عشق به تمام خوبی هاست

حجت الاسلام عبدالله کریمی روز یکشنبه در گفت و همچنین گو با روزنامه نویس و خبرنگار ایرنا اظهار کرد: امام و پیشوا زمان عدالت گستر عالم می باشد و همچنین روزی که دنیا پر از ظلم و همچنین استبداد شده باشد قیام کرده و همچنین همه جا را از عدالت پر می کند.
او همچنین افزود: بدون شک چشم همه مسلمانان و همچنین بلکه مستضعفان جهان به ظهور حضرت حجت (ع) می باشد تا با حضور خود دنیا را از نابسامانی رهایی بخشد.
حجت الاسلام کریمی یادآور شد: البته مسلمانان نیز در زمان غیبت امام و پیشوا عصر (عج) وظایف سنگینی به دست دارند که از مهمترین آن هم ها صبر و همچنین دعا جهت ظهور ایشان می باشد.
آن مدرس حوزه و همچنین دانشگاه ادامه داد: فراهم کردن شرایط ظهور امام و پیشوا عصر با انجام به تکالیف دینی و همچنین آنچه که خداوند ما را به آن هم امر فرموده یکی دیگر از وظایفی می باشد که بایستی و حتما انجام دهیم.
او همچنین ادامه داد: یاوران حضرت مهدی (ع) افرادی خواهند بود که دل از دنیا بریده و همچنین تنها طالب دیدار معشوق (خداوند) باشند و همچنین جهت ظهور منتقم خون امام و پیشوا حسین (ع) لحظه شماری می کنند.
کریمی در پایان اظهار کرد: خوشبختانه از چند روز قبل جشن های نیمه شعبان در استان آغاز شده و همچنین شهروندان و مردم شهر سعی دارند به هر شکل ممکن ارادت خود را نسبت به منجی عالم بشریت نشان دهند.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

عشق به امام و پیشوا زمان (عج) عشق به تمام خوبی هاست در تاریخ ۲۲ May 2016 | 3:51 pm نشر یافته شده شده می باشد

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “عشق به امام و پیشوا زمان (عج) عشق به تمام خوبی هاست”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
بک لینک