استاندار کرمانشاه: سالانه یک هزار و همچنین 500 متر مربع فرش دستباف در استان تولید می می شود

استاندار کرمانشاه: سالانه یک هزار و همچنین ۵۰۰ متر مربع فرش دستباف در استان تولید می می شود

XT82087640 70749619 استاندار کرمانشاه: سالانه یک هزار و همچنین 500 متر مربع فرش دستباف در استان تولید می می شود

به به گفته ایرنا، روابط عمومی استانداری کرمانشاه روز چهارشنبه به نقل از اسدالله رازانی در دیدار با دست یار مرکز ملی فرش ایران در دفتر استانداری افزود: جهت توسعه صنعت فرش در استان خیلی زیاد جدی هستیم و همچنین در آن باره ظرفیت ها و همچنین استعدادهای استان به دقت مورد شناسایی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی قرار خواهد گرفت.
او همچنین اظهار کرد: در راستای توسعه صنعت فرش استان، کمیته فرش در معاونت هماهنگی مسائل اقتصادی و همچنین توسعه منابع استانداری ساخته یا ایجاد شده که جهت توسعه صنعت فرش برنامه جذاب و جالب و خوب ها و همچنین اهدافی را برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی و همچنین هدف گذاری کرده می باشد.
او همچنین اظهار داشت: توسعه صنعت فرش منجر به تقویت اقتصاد و همچنین معیشت شهروندان و مردم شهر می می شود و همچنین با پیاده سازی و راه اندازی کارگاه های فرش بافی می قدرت باره ساز اشتغال و همچنین توسعه صنعت فرش را فراهم آورد.
رازانی، آموزش فرش بافی را خیلی زیاد موثر دانست و همچنین گفتن داشت: توسعه صنعت فرش به لحاظ ظرفیت های موجود به سرمایه چندانی مستلزم و نیاز ندارد، لذا می قدرت با گسترش آموزش های فرش بافی بستر مناسبی جهت توسعه آن صنعت را فراهم کرد.
در آن دیدار دست یار مرکز ملی فرش ایران نیز گفت: خوشبختانه استعدادها و همچنین خلاقیت های منحصر به فرد بسیاری در ایران جهت توسعه صنعت فرش وجود دارد و همچنین همواره از فرش ایران به عنوان یکی از تولیدات برتر در بازار جهانی یاد می می شود.
محمدرضا عابد اظهار داشت: جهت توسعه صنعت فرش استان کرمانشاه و همچنین جهت ساخته یا ایجاد کارگاه های فرش بافی از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم بود.
او همچنین گفت: با توجه به ظرفیت های موجود امیدواریم در بعدی نه چندان دور استان کرمانشاه به عنوان یکی از قطب های فرش بافی در کشور مطرح می شود.
۳۲۰۹/۸۰۶۶

استاندار کرمانشاه: سالانه یک هزار و همچنین ۵۰۰ متر مربع فرش دستباف در استان تولید می می شود در تاریخ ۲۵ May 2016 | 3:41 pm نشر یافته شده شده می باشد

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “استاندار کرمانشاه: سالانه یک هزار و همچنین ۵۰۰ متر مربع فرش دستباف در استان تولید می می شود”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
بک لینک