همایش فرهنگی و همچنین اسپورت و ورزشی بیماران روانی در کرمانشاه برگزار شد

همایش فرهنگی و همچنین اسپورت و ورزشی بیماران روانی در کرمانشاه برگزار شد

مسوول انجمن مددکاران فرهنگی و اجتماعی استان کرمانشاه در حاشیه آن مراسم در گفت و همچنین گو با روزنامه نویس و خبرنگار ایرنا اظهار کرد: نزدیک به ۵۵ بیمار روانی در آن مرکز نگهداری می شوند.
ماندانا جواهری اظهار کرد: آن بیماران به اختلالات روان شامل اسکیزوفرنی و همچنین اختلالات دوقطبی مبتلا خواهند بود و همچنین بعضی از شهروندان به هنگام برخورد با یک بیمار روانی دچار استرس و همچنین نگرانی بالایی می شوند که چنین برخوردی موجب طرد و همچنین رانده شدن بیماران روانی از جامعه می می شود.
جواهری با تاکید براینکه وجود مرکز توانبخشی بیماران روانی جهت نگهداری از آن بیماران ضروری می باشد ادامه داد: فعالیت چنین مراکزی موجب می می شود تا یک مددکار فرهنگی و اجتماعی بتواند از حقوق آن بیماران مثل حقوق سایر شهروندان دفاع کند و همچنین در واقع وجود آن مراکز پل ارتباطی میان مسوولان و همچنین بیماران می باشد.
او همچنین با اشاره به حضور رییس کمیسیون اسپورت و ورزشی شورای اسلامی شهرستان کرمانشاه در آن مراسم، ادامه داد: در آن برنامه جذاب و جالب و خوب مقرر شد تا با هماهنگی شهردار، فرماندار و همچنین شورای اسلامی شهرستان کرمانشاه تعدادی از وسایل اسپورت و ورزشی جهت بیماران روانی آن مرکز در نظر گرفته می شود.
او همچنین با تاکید براینکه خدمت و همچنین حمایت از بیماران روانی کم تر از عبادت نیست ادامه داد: انجمن مددکاری فرهنگی و اجتماعی استان از انجمن های برتر کشوری می باشد که امید می باشد با حمایت اکثرا و بیشتر مسوولان استانی بتوانیم سرویس ها و خدمات مددکاری را به نحو مطلوب تری به مددجویان ارایه دهیم.
در آن همایش مسوولان استانی شامل فرماندار، امیری دست یار مدیر کل مسائل فرهنگی و اجتماعی استانداری، دست یار توانبخشی نهاد بهزیستی استان و همچنین جمعی از خیران کرمانشاهی حضور داشتند.
نمایش مسابقه طناب کشی، کشیدن نقاشی بر روی پارچه و همچنین بازدید از آثار هنری بیماران روانی شامل برنامه جذاب و جالب و خوب های دیگر آن مراسم بود.
۷۴۶۰/۸۰۶۶

82089836 70753639 همایش فرهنگی و همچنین اسپورت و ورزشی بیماران روانی در کرمانشاه برگزار شد

همایش فرهنگی و همچنین اسپورت و ورزشی بیماران روانی در کرمانشاه برگزار شد در تاریخ ۲۷ May 2016 | 4:07 am نشر یافته شده شده می باشد

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “همایش فرهنگی و همچنین اسپورت و ورزشی بیماران روانی در کرمانشاه برگزار شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
بک لینک