آخرین اوضاع رونالدو از زبان زیدان

آخرین اوضاع رونالدو از زبان زیدان

خبرگزاری ایسنا: سرمربی رئال مادرید شرایط مهاجم پرتغالی تیمش را خوب عنوان کرد.

به به گفته موندو دپورتیوو رئال مادرید شنبه شب در دیدار نهایی لیگ قهرمانان اروپا برابر اتلتیکو مادرید قرار می‌گیرد. زین‌الدین زیدان در نشست خبری پیش از بازی گفت: اوضاع کریستیانو رونالدو خوب می باشد. او آمادگی صد در صد دارد. کمی مشکل داشت ولی باید توجه داشت فردا خوب خواهد بود.

سرمربی رئال مادرید در مورد بازی اظهار کرد: اتلتیکو یک مجموعه می باشد. مثل یک تیم کار می کند. همه تمرکزمان روی آن بازی می باشد و همچنین آماده آن هم هستیم. بازی سختی خواهد بود ولی باید توجه داشت ما آماده هستیم. بازیکنان تنها خواهان شروع آن دیدار خواهند بود.

او در ادامه افزود: اکنون خوشحال هستم. رسیدن به یک فینال کار آسانی نیست. بازیکنان نیز خوشحال خواهند بود تنها یک شب به بازی مانده می باشد بعد از آنکه بیدار شویم شاهد بازی بزرگی خواهیم بود. جهت بودن در آن مرحله تلاش بسیاری کردیم. همچون اتلتیکو شایسته حضور در آن دیدار بودیم. از تلاش تیمی خوشحال هستم.

زیدان در مورد تفاوت فینال فردا شب و همچنین فینال دو سال شمسی پیش در لیسبون گفت: بعضی از بازیکنان تغیر پیدا کرده اند. ایده باشگاه عوض نشده می باشد: اتحاد اقتدار و قدرت و همچنین همکاری. سپس با کیفت بازی کردن ایده آن تیم می باشد.

رئال مادرید در لالیگا با هدایت زیدان مغلوب همشهری خود شد. سرمربی فرانسوی در آن ارتباط و رابطه اظهار کرد: سه ماه از آن هم بازی قبل می باشد و همچنین ما کمی بهتر شدیم. جهت فینال بازی قبل معنا ندارد. خوشحالم که تلاش تیمی باعث بهتر شدن تیم شده می باشد. در بازی فینال شانس تیم ها یکسان می باشد.

زیدان در پایان اظهار کرد: ما در قبل خوب دفاع کرده‌ایم مخصوصا هنگامی که مالویت توپ را در اختیار نداشتیم. از بازیکنان خوبی در خط حمله برخورداریم. بایستی و حتما دوندگی بسیاری داشته باشیم. حضور اتلتیکو در فینال نشان از برتری آن هم ها می باشد و همچنین بایستی و حتما دید فردا چه کسی پیروز خواهد شد.

آخرین اوضاع رونالدو از زبان زیدان در تاریخ ۲۷ May 2016 | 11:17 pm نشر یافته شده شده می باشد

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “آخرین اوضاع رونالدو از زبان زیدان”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
بک لینک