خبرهای کوتاه از استان کرمانشاه

خبرهای کوتاه از استان کرمانشاه

XT82089958 70753862 خبرهای کوتاه از استان کرمانشاه

به نقل از ایرنا، علی اکبر اکبری دست یار فرماندار سنقر و همچنین کلیایی در آن مراسم گفت: آن جشنواره در راستای اهداف فعالیت های انسان دوستانه جمعیت هلال احمر برگزار شده می باشد.
ریاست هلال احمر سنقرو کلیایی هم گفت: در جشنواره المپیاد جوانه، نونهالان با فعالیت های جمعیت هلال احمر از قبیل تاریخچه، اصول هفتگانه هلال احمر، آشنایی با کیف کم کهای ابتدایی و اولیه و همچنین وسایل امدادی آشنا خواهند شد.
احمد بخشی، فعالیت های جمعیت هلال احمر شهرستان را در حوزه های متنوع و گوناگون و مختلف امدادی، آموزشی و همچنین مانورها تشریح کرد.
***
گیلانغرب – دست یار فرماندار گیلانغرب از نمایش جشنواره بررسی کردن نقش طوایف ایل کلهر در حفظ محیط زیست و همچنین منابع طبیعی آن شهرستان خبر داد.
به نقل از روزنامه نویس و خبرنگار ایرنا، فرهاد همتی در نشست هماهنگی نمایش آن جشنواره در گیلانغرب، افزود: آن جشنواره با محوریت دستگاه های ذیربط، تیم مشاوران جوون فرماندار و همچنین با همکاری فعالان حوزه محیط زیست و همچنین منابع طبیعی هفته بعدی برگزار می می شود.
او همچنین اظهار کرد: مدیران کل حفاظت از محیط زیست و همچنین منابع طبیعی استان و همچنین بعضی دیگر مدیران دستگاه های اجرایی ذیربط در آن جشنواره حضور می یابند.
او همچنین گفت: در آن جشنواره اهمیت محیط زیست و همچنین منابع طبیعی و همچنین تلاش جهت حفظ و همچنین حراست از آن نعمت های خدادادی توسط کارشناسان و همچنین مسوولان ذیربط تبیین می می شود.
***
* جوانرود – فرماندار جوانرود گفت: آسفالت و همچنین بهسازی چهار پروژه راه روستایی قسمت و بخش مرکزی جوانرود به طول ۲۲ کیلومتر در حال اجراست.
به نقل از ایرنا، آرش لهونی به اتقاق بخشدار مرکزی و همچنین راه و همچنین شهرسازی در بازدید از راه های روستایی آن شهرستان با تاکید بر تسریع در اجرای آن پروژه ها اعتبار آنها را ۶۵ میلیارد ریال اعلام کرد.
او همچنین اظهار داشت: آن پروژه ها شامل آسفالت و همچنین بهسازی خانم آباد به مله آواره، آسفالت و همچنین بهسازی کانی گل علیا و همچنین سفلی، آسفالت و همچنین بهسازی علی آقای هزارخانی و همچنین آسفالت و همچنین بهسازی مرحله دوم چکل آباد به شانه رش می باشد.
لهونی، پیشرفت فیزیکی آن پروژه ها را ۴۵ قسمت و بخش از محل اعتبارات سفر مقام معظم رهبری عنوان کرد.
***
* کنگاور – کارشناس مسائل قرآنی اداره تبلیغات اسلامی کنگاور گفت: مساجد مهم ‌ترین پایگاه جوامع اسلامی در توسعه و همچنین ترویج فرهنگ اسلامی و همچنین قرآنی خواهند بود.
به نقل از ایرنا، امیر افشاری زاده در جلسه ای که به منظور بررسی کردن برنامه جذاب و جالب و خوب‌های فرهنگی و همچنین قرآنی روستاهای محل تبلیغ روحانیون طرح هجرت آن شهرستان تشکیل شد، گفت: مسجد پایگاهی اساسی و همچنین مهم در راستای توسعه و همچنین ترویج فعالیت‌های فرهنگی و همچنین قرآنی می باشد، بنابراین روحانیون با همتی مضاعف وعزمی راسخ باره حضور جوانان و همچنین جوانان و نوجوانان را در مساجد فراهم کنند.
او همچنین یکی ازگام های موثر اداره تبلیغات اسلامی را اعزام مبلغ به مساجد برشمرد و همچنین گفت: مبلغین اعزامی به مساجد سطح شهرستان نقش اثرگذاری در راستای توسعه و همچنین ترویج فرهنگ غنی اسلامی و همچنین قرآنی انجام می‌دهند.
در ادامه حجت‌الاسلام موحدنیا به نمایندگی از روحانیون طرح هجرت ضمن اعلام آمادگی جهت نمایش برنامه جذاب و جالب و خوب‌های قرآنی و همچنین فرهنگی در روستاهای محل تبلیغ، گزارشی از فعالیت‌های انجام شده در روستاها را ارایه کرد.
همچنین در حاشیه آن مراسم از اقتدار و قدرت الله ساری اصلانی مسوول هیات امناء مسجد امام و پیشوا حسن مجتبی (ع) روستای طاهرآباد و همچنین خیر قرآنی تجلیل شد.
***
* جوانرود – فرماندار جوانرود در بازدید از روستاهای قسمت و بخش مرکزی بر رفع معظلات و مسائل و مشکلات آن روستاها تاکید کرد.
آرش لهونی افزود: در سال شمسی اقتصاد مقاومتی، اقدام و همچنین عمل بایستی و حتما تلاش کنیم از امکانات موجود در جهت بهبود و همچنین رفع معظلات و مسائل و مشکلات روستاها اقدام نماییم.
بخشدار مرکزی جوانرود نیز گفت: هم اکنون سه طرح عمرانی با ۴۰ قسمت و بخش پیشرفت فیزیکی در حال اجرا می باشد. فرزاد پرگر افزود: آن طرحها احداث پل روستای ترکه سفلی، هدایت آب های سطحی روستای محمودآباد وهدایت آب های سطحی و همچنین فاضلاب کشی روستای ترکه علیا می باشد.
او همچنین اعتبار آن طرحها را ۲۲۰ میلیون ریال از محل اعتبارات روستاهای فاقد دهیاری اعلام کرد.
پرگر، با اشاره به احداث پل روستای ترکه سفلی یادآور شد: احداث آن پل نقش مهمی در تسهیل تردد اهالی روستا به ویژه دانش آموزان دارد.
۷۴۵۳۷۴۴۶/۷۴۵۳/۷۴۴۷

خبرهای کوتاه از استان کرمانشاه در تاریخ ۲۷ May 2016 | 2:36 pm نشر یافته شده شده می باشد

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “خبرهای کوتاه از استان کرمانشاه”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
بک لینک