نزاع خانوادگی چهار تن از اهالی روستای گیلانغرب را روانه بیمارستان کرد

نزاع خانوادگی چهار تن از اهالی روستای گیلانغرب را روانه بیمارستان کرد

XT82090445 70754693 نزاع خانوادگی چهار تن از اهالی روستای گیلانغرب را روانه بیمارستان کرد

سرهنگ محسن ویسی جمعه شب در گفت و همچنین گو با روزنامه نویس و خبرنگار ایرنا افزود: با گرفتن به گفته مردمی مبنی بر وقوع درگیری در روستای یاد شده ماموران انتظامی امروز به محل مورد نظر اعزام شدند.
او همچنین اظهار داشت: ضاربان که پدر و همچنین پسر بودند با بهره بری و استفاده از سلاح کلاشینکف سه تن از افراد یک خانواده را مورد هدف قرار دادند که با ادامه درگیری و همچنین بر اثر شلیک گلوله تفنگ، یک روستایی دیگر مورد اصابت گلوله تفنگ قرار گرفت.
او همچنین اظهار کرد: مجروحان آن حادثه با اقدام به موقع ماموران انتظامی و همچنین با کمک نیروهای امدادی جهت بهبود شرایط جسمانی و همچنین ادامه اوضاع درمانی به بیمارستان اسلام آبادغرب اعزام شدند.
فرمانده انتظامی گیلانغرب اضافه کرد که بعد از دستگیری ضاربان آن حادثه، سلاح کلاشینکف آنان نیز ضبط شد.
سرهنگ ویسی؛ علت وقوع آن نزاع را اختلاف بر سر چرای دام در یکی از باغ های منطقه ذکر کرد و همچنین ادامه داد: جزییات اکثرا و بیشتر آن حادثه توسط ماموران در دست بررسی کردن می باشد.
او همچنین گفت: با حضور ماموران انتظامی اوضاع در روستای گرماب از توابع قسمت و بخش گواور گیلانغرب آرام و همچنین تحت کنترل می باشد و همچنین مشکلی در آن باره وجود ندارد.
شهرستان گیلانغرب با بیش از ۶۲ هزار تن جمعیت در غرب کرمانشاه با دو قسمت و بخش قسمت و بخش مرکزی و همچنین گواور شامل حدود ۲۰۷ روستا می باشد که ۱۳۵ روستای آن هم در قسمت و بخش مرکزی واقع شده می باشد.
۷۰۷۹/۷۳۹۸/۸۰۶۶

نزاع خانوادگی چهار تن از اهالی روستای گیلانغرب را روانه بیمارستان کرد در تاریخ ۲۸ May 2016 | 2:06 am نشر یافته شده شده می باشد

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “نزاع خانوادگی چهار تن از اهالی روستای گیلانغرب را روانه بیمارستان کرد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
بک لینک