محموله چای خارجی قاچاق در قصرشیرین کشف شد

محموله چای خارجی قاچاق در قصرشیرین کشف شد

XT82091075 70755942 محموله چای خارجی قاچاق در قصرشیرین کشف شد

سرهنگ عنایت فلاحی روز شنبه در گفت و همچنین گو با روزنامه نویس و خبرنگار ایرنا افزود: آن محموله قاچاق در ۱۹۳ کارتن چای ۱۲ کیلوگرمی و همچنین در مجموع به وزن ۲ هزار و همچنین ۳۴۰ کیلوگرم توسط یک دستگاه وانت نیسان حمل می شد که با تلاش ماموران انتظامی قصرشیرین کشف و همچنین ضبط شد.
او همچنین اظهار کرد: صاحب بار و همچنین راننده خودرو به همراه کالای قاچاق کشف شده بعد از تنظیم صورتجلسه تحویل پلیس آگاهی و همچنین مراجع قضایی شهرستان شدند.
او همچنین گفتن کرد: توقیف و همچنین کشف آن کالای قاچاق در راستای مقابله با قاچاق کالا و همچنین جلوگیری از خروج تجمیعی بار از شهرستان قصرشیرین گرفته شده می باشد.
فرمانده انتظامی قصرشیرین، از شهروندان خواست در صورت مواجه با هرگونه مورد مشکوک به ویژه فعالیت مجرمانه قاچاقچیان، مراتب را از طریق تماس به فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند تا در کمترین زمان ممکن مورد رسیدگی قرار گیرد و همچنین پلیس را در آن خصوص یاری دهند.
شهرستان مرزی قصرشیرین با بیش از ۲۷ هزار تن جمعیت در غرب کرمانشاه با عراق ۱۸۶ کیلومتر مرز مشترک دارد که در امتداد آن مرز، دو معبر رسمی پرویزخان و همچنین خسروی قرار دارد که مبادلات اقتصادی، تجاری و همچنین صادرات کالا به اقلیم کردستان و همچنین حکومت مرکزی عراق از آن دو مرز انجام می می شود.
بیش از ۵۴ قسمت و بخش صادرات کالاهای غیرنفتی کشورمان به عراق از طریق مرز رسمی پرویزخان قصرشیرین انجام می می شود.
۷۰۷۹/۳۰۱۲/۸۰۶۶

محموله چای خارجی قاچاق در قصرشیرین کشف شد در تاریخ ۲۸ May 2016 | 5:15 pm نشر یافته شده شده می باشد

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “محموله چای خارجی قاچاق در قصرشیرین کشف شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
بک لینک