تدوین 30 برنامه جذاب و جالب و خوب متنوع ویژه ماه تبریک و مبارک رمضان در شهرستان صحنه

تدوین ۳۰ برنامه جذاب و جالب و خوب متنوع ویژه ماه تبریک و مبارک رمضان در شهرستان صحنه

XT82093268 70760032 تدوین 30 برنامه جذاب و جالب و خوب متنوع ویژه ماه تبریک و مبارک رمضان در شهرستان صحنه

حجت‌الاسلام سیف الله سبزی روز یکشنبه در گفت و همچنین گو با روزنامه نویس و خبرنگار ایرنا، اعزام مبلغ به مساجد شهری و همچنین روستایی شهرستان صحنه را از مهم‌ترین فعالیت‌های آن اداره برشمرد و همچنین گفت: اعزام مبلغ در ماه رمضان امسال به بیش از یکصد فرد یا شخص می رسد.
او همچنین با اشاره به وجود ۲۰۰ روستا در شهرستان صحنه، افزود: از هم اکنون با حضور در روستاهای هفتگانه قسمت و بخش‌های دینور و همچنین مرکزی و همچنین نمایش نشست با هیات امنای مساجد و همچنین افراد شوراهای اسلامی باره اعزام مبلغین جهت تبلیغ در ماه تبریک و مبارک رمضان فراهم شده می باشد.
رییس اداره تبلیغات اسلامی صحنه، ادامه داد: نمایش محفل انس با قرآن کریم، انجام کرسی‌های تلاوت در منزل و خانه‌های قرآن شهری و همچنین روستایی، انجام طرح با قرآن در رمضان در مؤسسات، مراکز قرآنی و همچنین تشکل های دینی وابسته به آن اداره در طول ماه تبریک و مبارک رمضان و همچنین تجلیل از قاریان و همچنین حافظان کلام نور در بهار قرآن از دیگر برنامه جذاب و جالب و خوب‌های اداره تبلیغات اسلامی صحنه در ماه رمضان می باشد.
حجت‌الاسلام سبزی، در ادامه با اشاره به نمایش مراسم ترتیل خوانی قرآن کریم در مساجد و همچنین بقاع متبرکه آن شهرستان از ابتدای ماه تبریک و مبارک رمضان، گفت: همزمان با ماه نزول قرآن کریم و همچنین در راستای نشر و همچنین ترویج فرهنگ حیات قسمت و بخش قرآن و همچنین بهره‌گیری از فضای معنوی ماه تبریک و مبارک رمضان در آموزش و همچنین ترویج فرهنگ قرآنی، طرح ترتیل خوانی قرآن کریم همه روزه در آستان مقدس امام و پیشوا ‌زاده‌ها، مساجد و همچنین تشکل‌های دینی برگزار می‌می شود.
او همچنین اجرای آن طرح را در استقبال شهروندان و مردم شهر به ‌ویژه جوانان از طرح‌های ترتیل خوانی خیلی زیاد تاثیرگذار دانست و همچنین گفتن کرد: اجرای آن برنامه جذاب و جالب و خوب، فضای معنوی ماه تبریک و مبارک رمضان را در بقاع متبرکه پر رنگ‌ تر می‌کند.
رییس اداره تبلیغات اسلامی صحنه افزود: آن برنامه جذاب و جالب و خوب هر روز در ماه تبریک و مبارک رمضان یک ساعت قبل از اذان مغرب و همچنین عشاء برگزار می‌می شود.
شهرستان صحنه با ۷۷ هزار فرد یا شخص جمعیت در ۵۵ کیلومتری شرق کرمانشاه قرار دارد.
۷۴۴۷/۸۰۶۶

تدوین ۳۰ برنامه جذاب و جالب و خوب متنوع ویژه ماه تبریک و مبارک رمضان در شهرستان صحنه در تاریخ ۳۰ May 2016 | 1:31 am نشر یافته شده شده می باشد

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “تدوین ۳۰ برنامه جذاب و جالب و خوب متنوع ویژه ماه تبریک و مبارک رمضان در شهرستان صحنه”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
بک لینک