چهار طرح پهناور و بزرگ صنعتی تا دوسال بعدی در استان کرمانشاه به بهره برداری می رسد

چهار طرح پهناور و بزرگ صنعتی تا دوسال بعدی در استان کرمانشاه به بهره برداری می رسد

XT82092377 70758307 چهار طرح پهناور و بزرگ صنعتی تا دوسال بعدی در استان کرمانشاه به بهره برداری می رسد

نعمت ‌الله حقیقی روز یکشنبه در گفت و همچنین گو با روزنامه نویس و خبرنگار ایرنا، اظهار کرد: شرکت ایلیا ذرت در شهرستان صحنه واقع شده که به تولید آرد و همچنین روغن ذرت خواهد پرداخت.
او همچنین، مقدار و اندازه و میزان پیشرفت فیزیکی شرکت ایلیا ذرت را ۷۰ قسمت و بخش و همچنین مقدار و اندازه و میزان سرمایه گذاری آن هم را ۲۱۰ میلیارد ریال اعلام کرد.
حقیقی با ابراز امیدواری نسبت به افتتاح آن شرکت تا پایان سال شمسی جاری، گفت: با بهره برداری از آن طرح ۴۰۰ فرد یا شخص در استان مشغول به کار خواهند شد.
رییس نهاد صنعت، معدن و همچنین تجارت استان کرمانشاه همچنین در خصوص شرکت زمزم نیز گفت: آن شرکت هم اکنون در حال اجراست که در صورت تامین به موقع اعتبار تا پایان نیمه اول سال شمسی بعدی به بهره برداری می رسد.
او همچنین به آخرین اوضاع شرکت ذوب آهن بیستون نیز اشاره و همچنین اظهار کرد: عملیات اجرایی آن شرکت عظیم صنعتی از دو ماه پیش آغاز شده و همچنین پیش بینی می می شود ظرف مدت دو سال شمسی بعدی به بهره برداری برسد.
حقیقی با تاکید بر آنکه شرکت ذوب آهن در زمان بهره برداری اشتغالزایی بالایی خواهد داشت، یادآوری کرد: آن شرکت سالانه ۵۰۰ هزار تن انواع فولاد را تولید می کند.
رییس نهاد صنعت، معدن و همچنین تجارت استان در خصوص کارخانه خودروسازی صحنه نیز گفت: با سرعت خوبی که هم اکنون در اجرای پروژه وجود دارد امیدوارم تا پایان سال شمسی بعدی شاهد بهره برداری از آن هم باشیم.
او همچنین با گفتن آنکه آن پروژه در مرحله سوله‌ سازی می باشد، ابراز امیدواری کرد که استان در سال شمسی ۹۶ صاحب بایستی و حتما یک کارخانه خودرو با شناسه جهانی می شود.
حقیقی در پایان اظهار کرد: یکی از برنامه جذاب و جالب و خوب های اصلی نهاد صنعت، معدن و همچنین تجارت استان کرمانشاه افتتاح ۳۷۴ طرح صنعتی تا دو سال شمسی بعدی و همچنین ساخته یا ایجاد بیش از ۶ هزار و همچنین ۵۰۰ کارو بار یا کسب و کار یا همان شغل صنعتی تا پایان سال شمسی جاری می باشد.
هم اکنون بیش از ۹۰۰ واحد صنعتی در استان کرمانشاه وجود دارد که حدود ۲۵۰ واحد آن هم راکد و همچنین یا نیمه فعال می باشد.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

چهار طرح پهناور و بزرگ صنعتی تا دوسال بعدی در استان کرمانشاه به بهره برداری می رسد در تاریخ ۲۹ May 2016 | 4:26 pm نشر یافته شده شده می باشد

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “چهار طرح پهناور و بزرگ صنعتی تا دوسال بعدی در استان کرمانشاه به بهره برداری می رسد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
بک لینک