برانکو به عبدالله و همچنین یحیی تبریک گفت

برانکو به عبدالله و همچنین یحیی تبریک گفت

خبرگزاری تسنیم: برانکو ایوانکوویچ از سوی کانون مربیان فوتبال ایران به عنوان بهترین مربی لیگ برتر پانزدهم انتخاب شد که در آن خصوص گفت: متأسف شدم که نتوانستم در مراسم و همچنین توزیع جوایز حضور پیدا کنم. قطعاً آن هدیه و همچنین انتخاب جهت من تأییدیه بزرگی محسوب می‌شد، آن هم هم در رقابت با مربیان خیلی زیاد خوبی که آن فصل نتایج خوبی رقم زدند.

او همچنین افزود: قبل از همه مربیان خوب، بایستی و حتما به عبدالله ویسی و همچنین یحیی گل‌محمدی اشاره کنم و همچنین به آنها تبریک بگویم که توانستند با تیم‌های‌شان قهرمانی لیگ برتر و همچنین جام حذفی را کسب کنند. خیلی زیاد شاد و همچنین مفتخرم که یک بار دیگر رضایتمندی‌ام را از آن انتخاب بگویم. بایستی و حتما از کادرفنی و همچنین بازیکنانم تشکر کنم که بدون آنها نمی‌توانستم چنین نتایجی را در پرسپولیس رقم بزنم و همچنین به عنوان بهترین مربی انتخاب شوم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: امیدوارم در فصل بعدی بتوانم سرویس ها و خدمات بیشتری به تیم خودم پرسپولیس و همچنین همچنین فوتبال ایران ارائه کنم. از مربیان و همچنین میهمانان حاضر در مراسم هم عذرخواهی می‌کنم که نتوانستم در جمع‌شان حضور داشته باشم.

برانکو به عبدالله و همچنین یحیی تبریک گفت در تاریخ ۳۱ May 2016 | 10:07 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *