برتری فرانسه تا پایان ست دوم

برتری فرانسه تا پایان ست دوم

خبرگزاری تسنیم: تیم ملی والیبال کشورمان جهت نمایش سومین دیدار خود در مسابقات انتخابی المپیک ۲۰۱۶ ریو از ساعت ۱۰:۱۰ امروز (سه‌شنبه) در سالن متروپُلیتن شهرستان توکیو، پایتخت ژاپن مقابل تیم فرانسه قرار گرفت و همچنین ست نخست را به قهرمان لیگ جهانی ۲۰۱۵ واگذار کرد.

رائول لوزانو، سرمربی تیم ملی والیبال ایران جهت شروع بازی سوم تیمش در مسابقات انتخابی المپیک ۲۰۱۶ ریو مقابل فرانسه از سعید معروف، سید محمد موسوی، عادل غلامی، شهرام محمودی، فرهاد قائمی، مجتبی میرزاجانپور و همچنین فرهاد ظریف (لیبرو)، بهره بری و استفاده کرد.

تیم ایران در غیاب امیر غفور (به دلیل مصدومیت)، سومین بازیکن امتیازآور مسابقات تا پایان روز دوم به میدان رفت. بازیکنان ایران که بعد از ۲ پیروزی متوالی و همچنین دیدن شکست تیم ملی فرانسه مقابل لهستان، انگیزه و همچنین انرژی بسیاری داشتند، ۲ امتیاز نخست بازی را به سود خود ثبت کردند ولی باید توجه داشت در ادامه فرانسوی‌ها با دفاع روی تور و همچنین سرویس‌های برتر، کار را به تساوی کشانده و همچنین پیش افتادند.

ست نخست با پس نتیجه آن می شود که ۲۵ بر ۲۰ به سود فرانسه، قهرمان لیگ جهانی ۲۰۱۵ به پایان رسید.

تیم ایران در ست نخست، ‌۱۲ امتیاز از حمله و همچنین ۸ امتیاز از اشتباهات حریف کسب کرد در حالیکه از دفاع و همچنین سرویس امتیازی به دست نیاورد. فرانسوی‌ها ولی باید توجه داشت ۱۳ امتیاز از حمله، ۵ امتیاز از دفاع، ۲ امتیاز از سرویس و همچنین ۵ امتیاز از اشتباهات ایران کسب کردند.

وقت استراحت نخست در ست دوم در حالی به دست‌ آمد که پس نتیجه آن می شود که ۸ بر ۵ به سود فرانسه بود. بازیکنان ایران که به هیچ عنوان در حد و همچنین مقدار و اندازه‌های ۲ بازی قبلی خود نبودند (خصوصا در دفاع) در امتیاز ۱۲ بر ۸ در وقت استراحتی که لوزانو تقاضا کرد،‌ نزد او رفتند. مشخص بود که شاگردان لورن تیلیه جهت فشار آوردن روی تیم ایران برنامه جذاب و جالب و خوب ویژه ای در دفاع و همچنین سرویس دارند. با وجود آنکه فرانسوی‌ها پر اشتباه‌تر از ایران بازی می‌کردند ولی باید توجه داشت برتری مطلق آنها در دفاع و همچنین سرویس،‌ باعث شد ست دوم هم با پس نتیجه آن می شود که ۲۵ بر ۱۸ به سود خروس‌ها تمام می شود.

برتری فرانسه تا پایان ست دوم در تاریخ ۳۱ May 2016 | 11:40 am نشر یافته شده شده می باشد

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “برتری فرانسه تا پایان ست دوم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
بک لینک