تلاش حکومت جهت پیاده سازی و راه اندازی واحدهای صنعتی راکد کرمانشاه

تلاش حکومت جهت پیاده سازی و راه اندازی واحدهای صنعتی راکد کرمانشاه

XT82095508 70764538 تلاش حکومت جهت پیاده سازی و راه اندازی واحدهای صنعتی راکد کرمانشاه

به نقل از ایرنا، محمدباقر نوبخت سخنگوی حکومت یازدهم چندی پیش اعلام کرد که هیات حکومت از استانداری های کشور خواسته می باشد که واحدهای تولیدی تعطیل و همچنین نیمه تعطیل را تا پایان سال شمسی ۹۵ فعال کنند.
رضا رحیمی دست یار هماهنگی مسائل اقتصادی و همچنین توسعه منابع استانداری کرمانشاه روز سه شنبه در آن باره به ایرنا گفت: در یک سال شمسی و همچنین نیم قبل ۶۴ واحد صنعتی راکد در استان کرمانشاه فعال شده می باشد.
او همچنین فعال سازی واحدهای تعطیل و همچنین نیمه تعطیل را یکی از سیاست های اصلی استانداری کرمانشاه در سال شمسی ۹۵ عنوان کرد و همچنین گفت: با فعال کردن آن ۶۴ واحد با حجم سرمایه گذاری یک هزار و همچنین ۹۹۰ میلیارد ریال باره اشتغال جهت حدود دو هزار و همچنین ۷۰۰ فرد یا شخص فراهم شده می باشد.
دست یار هماهنگی مسائل اقتصادی و همچنین توسعه منابع استانداری کرمانشاه، به مهمترین اقدامات انجام شده در ۲ سال شمسی قبل در حوزه صنعت اشاره کرد و همچنین گفت: پیاده سازی و راه اندازی مجدد پتروشیمی و همچنین مجتمع شیمیایی بیستون، پیاده سازی و راه اندازی روغن کشی ماهیدشت، مشخص کردن تکلیف و همچنین شروع پروژه های تصویب شده و مصوب قانون سفر رهبری شامل شرکت بیواتانول و همچنین کارخانه خودروسازی صحنه شامل آن اقدامات بوده می باشد.
رحیمی با تاکید بر آنکه بایستی و حتما باره های سرمایه گذاری در استان کرمانشاه فراهم می شود، گفت: از نهاد صنایع کوچک و همچنین شهرک‌های صنعتی ایران انتظار داریم از محل منابع و همچنین سرمایه هایی که شرکت شهرک ها و همچنین نهاد صنایع کوچک در اختیار دارد به کاهش نرخ واگذاری زمین به کارآفرینان و همچنین تسهیل فرآیندهای سرمایه‌ گذاری در استان کرمانشاه کمک کند.
او همچنین عنوان کرد: مدیریت ارشد استان با وجود همه محدودیت‌های اقتصادی و مالی تلاش می کند بخشی از منابع مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری جهت ارایه مشوق های سرمایه گذاری را تأمین کند.
دست یار اقتصادی و همچنین توسعه منابع استانداری کرمانشاه در ادامه به فرصت‌های از دست رفته استان در باره توسعه اشاره کرد و همچنین افزود: متأسفانه زمانی که دلار هفت تومان بود کرمانشاه آن فرصت را جهت توسعه از دست داد و همچنین در سال شمسی های جنگ تحمیلی بسیاری از زیرساخت هایش نابود شدند.
ستاد تسهیل کشور چهار هزار و همچنین ۲۲۹ میلیارد ریال جهت تسهیل طرح های تولیدی استان کرمانشاه در نظر گرفته شده می باشد.
آن اعتبار بایستی و حتما جهت تسهیل در روند کار ٣١٧ طرح صنعتی استان کرمانشاه هزینه می شود.
به تا حال صاحبان ٨٠ واحد تولیدی استان کرمانشاه جهت مطرح شدن مشکلاتشان در کارگروه تسهیل استان ثبت نام کرده اند.
استان کرمانشاه شامل بیش از ۹۵۰ واحد صنعتی می باشد که ۲۵۰ واحد آن هم راکد و همچنین یا نیمه فعال می باشد.
۸۰۶۶/۷۴۴۵

تلاش حکومت جهت پیاده سازی و راه اندازی واحدهای صنعتی راکد کرمانشاه در تاریخ ۳۱ May 2016 | 4:39 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *