گمرک کرمانشاه بیشترین سهم را در صادرات دارد

گمرک کرمانشاه بیشترین سهم را در صادرات دارد

XT82097189 70767816 گمرک کرمانشاه بیشترین سهم را در صادرات دارد

به به گفته ایرنا، خلیل حیدری روز چهارشنبه اظهار کرد: در ۲ ماه نخست امسال ۱۶۴ میلیون و همچنین ۵۶ هزار دلار کالا از گمرک کرمانشاه، خسروی، پرویزخان، پاوه و همچنین بازارچه های مرزی پرویزخان، شوشمی و همچنین شیخ صالح صادر شده می باشد.
او همچنین گفت: در آن مدت تشریفات صادرات از گمرک کرمانشاه ۷۹ میلیون و۷۷ هزار و همچنین ۲۴۰ دلار کالا به وزن ۲۷۲ هزار و همچنین ۶۳۲ تن بوده که نسبت به مدت مشابه سال شمسی قبل از لحاظ ارزش، هفت قسمت و بخش افزایش دارد.
او همچنین افزود: تا پایان اردیبهشت امسال، گمرک کرمانشاه سهم نخست مقدار و اندازه و میزان صادرات را در بین گمرکات و همچنین بازارچه های استان کرمانشاه به خود اختصاص داده می باشد.
مدیرکل گمرکات استان کرمانشاه، افزود: در همین مدت نیز تشریفات صادرات از گمرک پرویزخان ۷۵ میلیون و همچنین ۱۲۹ هزار و همچنین ۲۲۴ دلار کالا بوده که نسبت به مدت مشابه سال شمسی قبل ۲۸ قسمت و بخش افزایش وزنی داشته می باشد.
به گفته حیدری، عمده کالاهای صادراتی از طریق آن گمرک ها شامل کود اوره، گوجه فرنگی ، سیمان، شیر، سیب، لوازم منزل و خانه داری و همچنین پاکیزگی، بستنی و همچنین کولر آبی بوده که عمدتا به کشور عراق صادر شده اند.
۶۵۳۹/۸۰۶۶

گمرک کرمانشاه بیشترین سهم را در صادرات دارد در تاریخ ۱ June 2016 | 5:05 pm نشر یافته شده شده می باشد

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “گمرک کرمانشاه بیشترین سهم را در صادرات دارد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
بک لینک