۳۴ یتیم کمیته امداد در کرمانشاه تحت حمایت کارشناسان قوه قضاییه خواهند بود

۳۴ یتیم کمیته امداد در کرمانشاه تحت حمایت کارشناسان قوه قضاییه خواهند بود

XT82099513 70772173 34 یتیم کمیته امداد در کرمانشاه تحت حمایت کارشناسان قوه قضاییه خواهند بود

به به گفته روز جمعه ایرنا و همچنین به نقل از روابط عمومی کمیته امداد امام و پیشوا خمینی (ره) استان کرمانشاه، حسین خدرویسی با گفتن آنکه کارشناسان رسمی قوه قضاییه کرمانشاه همواره در کار خیر و همچنین دستگیری از نیازمندان پیش قدم بوده اند، گفت: ایتامی که از سوی کارشناسان رسمی آن قوه حمایت می شوند همگی ساکن قسمت و بخش های محروم ماهیدشت و همچنین گهواره خواهند بود.
او همچنین یادآور شد: آن کارشناسان ماهیانه بیش از ۷۰۰ هزار ریال به حساب هر یتیم تحت حمایت واریز می کنند.
خدرویسی اظهار کرد: همچنین کارشناسان رسمی قوه قضاییه در نخستین روزهای سال شمسی ۹۵ بالغ بر ۲۵ میلیون ریال به ایتام تحت حمایت خود اهدا کردند.
مدیرکل کمیته امداد امام و پیشوا (ره) یادآور شد: همچنین در آستانه ماه تبریک و مبارک رمضان رییس مرکز کارشناسان رسمی قوه قضاییه کرمانشاه شخصا بیش از ۱۱۵ میلیون ریال به ایتام تحت حمایت خود در استان اهدا کرد.
او همچنین در پایان به دیگر کمک های مرکز کارشناسان رسمی قوه قضاییه استان به مددجویان و همچنین نیازمندان تحت حمایت اشاره و همچنین تصریح کرد: ارایه معاضدت های حقوقی، کارشناسی و همچنین قضایی به آن نهاد از دیگر سرویس ها و خدمات مرکز مذکور به شمار می رود.
ریاست مرکز کارشناسان رسمی قوه قضاییه کرمانشاه بر عهده بهرام دامکادیو می باشد.
در استان کرمانشاه بالغ بر ۱۶۰ هزار فرد یا شخص تحت پوشش کمتیه امداد امام و پیشوا خمینی (ره) قرار دارند.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

۳۴ یتیم کمیته امداد در کرمانشاه تحت حمایت کارشناسان قوه قضاییه خواهند بود در تاریخ ۳ June 2016 | 4:23 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *