بدمینتون‌بازان نونهال کرمانشاهی نایب قهرمان ایران شدند/ارتقا بوکسورهای کرمانشاهی به اردوی تیم ملی امید

نایب قهرمانی نونهالان پسر کرمانشاهی در رقابت‌های قهرمانی کشور، قهرمانی بوکسور کرمانشاهی در مسابقات گزینشی تیم ملی امید و راهیابی آنها به تیم ملی امید و اعزام بانوی قایقران کرمانشاهی به رقابت‌های آسیایی از مهم‌ترین اخبار ورزشی استان کرمانشاه است.

139405251901518145889484 بدمینتون‌بازان نونهال کرمانشاهی نایب قهرمان ایران شدند/ارتقا بوکسورهای کرمانشاهی به اردوی تیم ملی امید

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، تیم بدمینتون نونهالان پسر کرمانشاه موفق شد در رقابت‌های قهرمانی کشور پس از استان گلستان به مقام نایب قهرمانی برسد.

تیم گلستان با ۴۱۵ امتیاز عنوان قهرمانی را از آن خود کرد و تیم کرمانشاه با کسب ۳۸۵ امتیاز به مقام نایب قهرمانی رسید و استان زنجان نیز با ۳۶۵ امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفت و کسب مقام نایب قهرمانی که توسط نونهالان بدمینتون باز کرمانشاهی کسب شد در استان بی سابقه بوده است.

در رقابت‌های تک نفره  پس از انجام ۷۵ مسابقه، پارسا الوندی از کرمانشاه به همراه ورزشکار یزد به مقام سوم مشترک دست یافتند و ورزشکارانی از خراسان رضوی و زنجان نیز به ترتیب اول و دوم شدند.

در بخش دو نفره و پس از انجام ۴۳ مسابقه ورزشکاران کرمانشاهی نتوانستند مقامی کسب کنند تا ورزشکاران گلستانی مقام نخست را به خود اختصاص دهند و ورزشکاران استان فارس دوم و بدمینتون‌بازان مازندرانی و قمی هم عنوان سوم مشترک را کسب کنند.

,تنیس کرمانشاه,باشگاه تنیس کرمانشاه,هیئت تنیس کرمانشاه,

تنیس خاکی کرمانشاه,تنیس در کرمانشاه,فدراسیون تنیس کرمانشاه,تنیس روی میز کرمانشاه,

۲ بوکسور کرمانشاهی به اردوی تیم ملی راه پیدا کردند

مسابقات انتخابی تیم ملی امیدهای بوکس جمهوری اسلامی ایران  با حضور سه بوکسور کرمانشاهس برگزار شد که طی آن دو بوکسور موفق شدند راهی اردوی تیم‌های ملی امید بوکس جمهوری اسلامی ایران شود.

در این رقابت‌ها پوریا امیری با غلبه بر ورزشکارانی از تیم مازندران و آذربایجان غربی موفق شد به مقام قهرمانی برسد و محمد رحیمی با شکست ورزشکاران تیم‌های توابع تهران و همدان به مقام سوم رسید.

محمد رحیمی که به مسابقه نیمه نهایی راه پیدا کرده بود متاسفانه به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه دست پزشک اجازه بازی را به وی نداد و با مقام سومی به اردوی تیم ملی راه یافت.

کامبیز ایوانی که سومین نماینده استان کرمانشاه در این رقابت‌ها بود در مرحله اول با نفر اول وزن خود بازی را واگذر کرد و حذف شد.

بانوی قایقران کرمانشاهی عازم رقابت‌های آسیایی شد

شهلا بهروزی‌راد که نخستین بانوی پارالمپیکی قایقران کشور بود پس از این مسابقات به رقابت‌های آسیایی اعزام می‌شود.

تیم ملی با سه قایقران به مسابقات قهرمانی پاراکانو آسیا اعزام می‌شده است که در بخش آقایان دو نفر و در بخش بانوان تنها یک نماینده به ازبکستان اعزام شده‌اند و مسابقات پاراکانو قهرمانی آسیا از هفتم تا دوازدهم مهر در کشور ازبکستان برگزار می‌شود.

شهلا بهروزی‌راد که به تازگی از مسابقات پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو به کشور بازگشته و با توجه به اینکه در کوران مسابقات قرار داشته وضعیت آمادگی خوبی دارد.

انتهای پیام /

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “بدمینتون‌بازان نونهال کرمانشاهی نایب قهرمان ایران شدند/ارتقا بوکسورهای کرمانشاهی به اردوی تیم ملی امید”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
بک لینک