هتل کاروانسرای بین المللی لاله بیستون

هتل کاروانسرای بین المللی لاله بیستون

آن هتل در فاصله حدود ۳۰ کیلومتری شرق کرمانشاه، و همچنین بر سر راه قدیمی کرمانشاه به همدان و همچنین در دامنه ی کوه بیستون، مقابل اثر تاریخی فرهاد تراش در دل پایگاه جهانی بیستون واقع شده می باشد. آن اثر تاریخی با مساحتی بیش از ۶۰۰۰ متر مربع، به فرم چهار ایوانی ، با ظرفیت پذیرش ۱۰۰ […]

نوشته هتل کاروانسرای بین المللی لاله بیستون اولین بار در جامع ترین پایگاه معرفی جاهای جذاب و دیدنی ایران – سیری در ایران. پدیدار شد.

هتل کاروانسرای بین المللی لاله بیستون در تاریخ 2016-02-06 04:30:34 نشر یافته شده شده می باشد

دروازه‌بان استقلال از آن تیم جدا شد

دروازه‌بان استقلال از آن تیم جدا شد

خبرگزاری فارس: به نقل از روابط عمومی باشگاه استقلال، مهدی نوراللهی دروازه بان جوون فصل قبل در جمع آبی‌پوشان حاضر شد و همچنین جهت پیدا کردن فرصت بازی اکثرا و بیشتر، از جمع استقلالی‌ها جدا شد.

باشگاه استقلال جهت او آرزوی موفقیت دارد.

دروازه‌بان استقلال از آن تیم جدا شد

 

دروازه‌بان استقلال از آن تیم جدا شد در تاریخ 2019-08-26 07:37:56 نشر یافته شده شده می باشد

رستوران سنتی طربستان کرمانشاه

رستوران سنتی طربستان کرمانشاه

در صورتی که فضا و همچنین محیط رستوران جهت تو در کنار صرف غذا از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد و همچنین در صورتی که اهل شنیدن صدای دلنواز موسیقی محلی در هنگام صرف غذا هستید طبرستان پیشنهاد ما به شماست، آن رستورانی سنتی با موسیقی محلی و همچنین غذاهایی با کیفیت آماده پذیرایی از تو عزیزان می است و خواهد بود.پذیرایی ظهرها با دیزی سنگی […]

نوشته رستوران سنتی طربستان کرمانشاه اولین بار در جامع ترین پایگاه معرفی جاهای جذاب و دیدنی ایران – سیری در ایران. پدیدار شد.

رستوران سنتی طربستان کرمانشاه در تاریخ 2016-04-16 19:00:44 نشر یافته شده شده می باشد

رستوران یاس کرمانشاه

رستوران یاس کرمانشاه

آدرس : کرمانشاه – کرمانشاه بلوار شهید بهشتی، روبروی ساختمان بورس

نوشته رستوران یاس کرمانشاه اولین بار در جامع ترین پایگاه معرفی جاهای جذاب و دیدنی ایران – سیری در ایران. پدیدار شد.

رستوران یاس کرمانشاه در تاریخ 2016-04-16 21:00:24 نشر یافته شده شده می باشد

آنچلوتی: ناپولی می‌تواند قهرمان سری‌آ می شود

آنچلوتی: ناپولی می‌تواند قهرمان سری‌آ می شود

خبرگزاری فارس: شب قبل در چارچوب هفته نخست سری آ ایتالیا در دیداری حساس و همچنین سنتی دو تیم شهرستان ناپل و همچنین فلورانس به میزبانی فیورنتینا در ورزشگاه آتمیو فرانکی از ساعت 23 و15 دقیقه به مصاف هم رفتند. آن دیدار دوست داشتنی و جذاب و همچنین پر گل که 7 گل در بر داشت در نهایت با پس نتیجه آن می شود که 4 بر 3 به سود شاگردان آنچلوتی خاتمه یافت.

آنچلوتی، سرمربی ناپولی بعد از آن برد زیبا گفت: در آن بازی نتوانستیم خوب دفاع کنیم. کند بودن ما باعث شد تا فیورنتینا فشار مضاعفی به ما وارد کند. گرفتن آن همه گل اتفاق خوبی نیست ولی باید توجه داشت هنگام و زمانی که تو 4 گل می زنید بعد از آن اتفاق خوشحال می شوید.

او همچنین افزود: بعد از 90 دقیقه توهین از سوی هواداران به آنها گفتم که به منزل و خانه هایشان برگردند. اکثر هواداران فیورنتینا عالی رفتار کردند و همچنین تنها تیمی از احمق ها بودند که همه چیز را خراب کردند. آن تیم توانایی قهرمانی در آن فصل رقابت های سری آ را دارد.

آنچلوتی: ناپولی می‌تواند قهرمان سری‌آ می شود در تاریخ 2019-08-25 07:43:26 نشر یافته شده شده می باشد